150 000 €
1579 €/m²
Property 65083 photo 1
Property 65083 photo 2
Property 65083 photo 3
Property 65083 photo 4
Property 65083 photo 5
Property 65083 photo 6
Property 65083 photo 7
Property 65083 photo 8
Property 65083 photo 9
Property 65083 photo 10
Property 65083 photo 11
Property 65083 photo 12
Property 65083 photo 13
Property 65083 photo 14
Property 65083 photo 15
Property 65083 photo 16
Property 65083 photo 17
Property 65083 photo 18
Property 65083 photo 19
Property 65083 photo 20
Property 65083 photo 21
Property 65083 photo 22
Property 65083 photo 23
Property 65083 photo 24
Property 65083 photo 25
Property 65083 photo 26
Property 65083 photo 27

Details

  • سال ساخت: 1950
  • سال نوسازی: 1970
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Old building
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 12 km
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

خدمات

  • پارکینگ
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 95 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 920 €/m²
  • کد شی 21252
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • کد شی 21339
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 6
فروش
195 000 € 1083 €/m²
  • کد شی 23620
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 7
فروش
130 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 31960
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 31961
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 727 €/m²
  • کد شی 37485
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
135 000 € 888 €/m²
  • کد شی 52630
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56995
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
125 000 € 1237 €/m²
  • کد شی 62151
  • مربع متر 101 m²
  • فاصله تا دریا 5300 m
فروش
150 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 65083
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه