فروش - اپارتمان 60 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
250 000 €
4167 €/m²
Property 66104 photo 1
Property 66104 photo 2
Property 66104 photo 3
Property 66104 photo 4
Property 66104 photo 5
Property 66104 photo 6
Property 66104 photo 7
Property 66104 photo 8
Property 66104 photo 9
Property 66104 photo 10
Property 66104 photo 11
Property 66104 photo 12
Property 66104 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2027
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 650 m

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 2976 €/m²
  • کد شی 61904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 61912
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3214 €/m²
  • کد شی 61997
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3452 €/m²
  • کد شی 62022
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 3475 €/m²
  • کد شی 62024
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3841 €/m²
  • کد شی 62083
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
209 900 € 3279 €/m²
  • کد شی 62937
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
286 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 65065
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
334 000 € 4394 €/m²
  • کد شی 65067
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
273 000 € 4403 €/m²
  • کد شی 65068
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه