730 000 €
2147 €/m²
Property 7178 photo 1
Property 7178 photo 2
Property 7178 photo 3
Property 7178 photo 4
Property 7178 photo 5
Property 7178 photo 6
Property 7178 photo 7
Property 7178 photo 8
Property 7178 photo 9
Property 7178 photo 10
Property 7178 photo 11
Property 7178 photo 12
Property 7178 photo 13
Property 7178 photo 14
Property 7178 photo 15
Property 7178 photo 16
Property 7178 photo 17
Property 7178 photo 18
Property 7178 photo 19
Property 7178 photo 20
Property 7178 photo 21
Property 7178 photo 22
Property 7178 photo 23
Property 7178 photo 24
Property 7178 photo 25
Property 7178 photo 26
Property 7178 photo 27
Property 7178 photo 28
Property 7178 photo 29
Property 7178 photo 30
Property 7178 photo 31
Property 7178 photo 32
Property 7178 photo 33
Property 7178 photo 34
Property 7178 photo 35
Property 7178 photo 36
Property 7178 photo 37
Property 7178 photo 38
Property 7178 photo 39
Property 7178 photo 40
Property 7178 photo 41
Property 7178 photo 42
Property 7178 photo 43
Property 7178 photo 44
Property 7178 photo 45
Property 7178 photo 46
Property 7178 photo 47
Property 7178 photo 48
Property 7178 photo 49
Property 7178 photo 50
Property 7178 photo 51
Property 7178 photo 52
Property 7178 photo 53
Property 7178 photo 54
Property 7178 photo 55
Property 7178 photo 56
Property 7178 photo 57
Property 7178 photo 58
Property 7178 photo 59
Property 7178 photo 60
Property 7178 photo 61
Property 7178 photo 62

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 1985
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 7 km
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 340 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
970 000 € 3774 €/m²
  • کد شی 49595
  • مربع متر 257 m²
  • Rooms 6
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 55900
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه