630 000 €
2086 €/m²
Property 59310 photo 1
Property 59310 photo 2
Property 59310 photo 3
Property 59310 photo 4
Property 59310 photo 5
Property 59310 photo 6
Property 59310 photo 7
Property 59310 photo 8
Property 59310 photo 9
Property 59310 photo 10
Property 59310 photo 11
Property 59310 photo 12
Property 59310 photo 13
Property 59310 photo 14
Property 59310 photo 15
Property 59310 photo 16
Property 59310 photo 17
Property 59310 photo 18
Property 59310 photo 19
Property 59310 photo 20
Property 59310 photo 21
Property 59310 photo 22
Property 59310 photo 23
Property 59310 photo 24
Property 59310 photo 25
Property 59310 photo 26
Property 59310 photo 27
Property 59310 photo 28
Property 59310 photo 29
Property 59310 photo 30
Property 59310 photo 31
Property 59310 photo 32
Property 59310 photo 33
Property 59310 photo 34
Property 59310 photo 35
Property 59310 photo 36
Property 59310 photo 37

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 302 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 حمام. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
730 000 € 2147 €/m²
  • کد شی 7178
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 5
فروش
790 000 € 2925 €/m²
  • کد شی 19879
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
سرمایه گذاری فروش
900 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 19943
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
750 000 € 3676 €/m²
  • کد شی 23153
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 5
فروش
855 000 € 3120 €/m²
  • کد شی 23339
  • مربع متر 274 m²
  • Rooms 10
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
Recommended فروش
820 000 € 3660 €/m²
  • کد شی 60216
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه