فروش - اپارتمان 170 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
750 000 €
4412 €/m²
Property 15956 photo 1
Property 15956 photo 2
Property 15956 photo 3
Property 15956 photo 4
Property 15956 photo 5
Property 15956 photo 6
Property 15956 photo 7
Property 15956 photo 8
Property 15956 photo 9
  • کد شی 15956
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 170 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 170 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4968 €/m²
  • کد شی 38532
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه