فروش - اپارتمان 86 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
775 000 €
9012 €/m²
Property 42318 photo 1
  • کد شی 42318
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 86 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 000 000 € 3816 €/m²
  • کد شی 41255
  • مربع متر 262 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه