فروش - اپارتمان 120 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
750 000 €
6250 €/m²
Property 38958 photo 1
Property 38958 photo 2
Property 38958 photo 3
Property 38958 photo 4
Property 38958 photo 5
  • کد شی 38958
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 120 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: زیر زمین
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
665 500 € 3759 €/m²
  • کد شی 45725
  • مربع متر 177 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2904 €/m²
  • کد شی 45941
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3757 €/m²
  • کد شی 46029
  • مربع متر 173 m²
  • Rooms 4
فروش
839 000 € 3585 €/m²
  • کد شی 46304
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه