فروش - اپارتمان 161 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 031 000 €
6404 €/m²
Property 42230 photo 1
Property 42230 photo 2
Property 42230 photo 3
Property 42230 photo 4
Property 42230 photo 5
Property 42230 photo 6
Property 42230 photo 7
Property 42230 photo 8
Property 42230 photo 9
  • کد شی 42230
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 161 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2017
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 161 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه