درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
لیماسول
427 985 €
کد شی
17911
تعداد اتاق ها:
3
توضیحات
برای فروش زمین 0 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
358 000 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23398
مربع متر
895 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
580 500 €
500 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23400
مربع متر
1161 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
379 753 €
437 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23405
مربع متر
869 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
352 400 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23407
مربع متر
881 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
350 000 €
391 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23408
مربع متر
895 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
440 000 €
696 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
26337
مربع متر
632 m²
فاصله تا دریا
6500 m
فروش
450 000 €
450 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
28899
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
590 000 €
1008 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
32170
مربع متر
585 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
450 000 €
150 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
32660
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
600 000 €
49 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
35208
مربع متر
12041 m²
فاصله تا دریا
2000 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.