فروش - زمین در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
400 000 €
500 €/m²
Property 35278 photo 1
Property 35278 photo 2
Property 35278 photo 3
Property 35278 photo 4
Property 35278 photo 5
Property 35278 photo 6
Property 35278 photo 7
  • کد شی 35278
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • Floor area ratio: 90
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش زمین 0 متر مربع در لیماسول. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
550 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37738
  • مربع متر 7700 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه