فروش - اپارتمان 112 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 720 000 €
15357 €/m²
Property 17915 photo 1
Property 17915 photo 2
Property 17915 photo 3
Property 17915 photo 4
Property 17915 photo 5
Property 17915 photo 6
Property 17915 photo 7
Property 17915 photo 8
  • کد شی 17915
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 112 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 112 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 090 000 € 16587 €/m²
  • کد شی 37610
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
2 020 700 € 8419 €/m²
  • کد شی 37852
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 9857 €/m²
  • کد شی 38940
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه