فروش - اپارتمان 222 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 750 000 €
7883 €/m²
Property 36148 photo 1
Property 36148 photo 2
Property 36148 photo 3
Property 36148 photo 4
Property 36148 photo 5
Property 36148 photo 6
Property 36148 photo 7
Property 36148 photo 8
Property 36148 photo 9
Property 36148 photo 10
Property 36148 photo 11
Property 36148 photo 12
Property 36148 photo 13
  • کد شی 36148
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 222 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 222 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 4 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
2 280 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 41664
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه