فروش - اپارتمان 154 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 041 000 €
6760 €/m²
Property 17916 photo 1
Property 17916 photo 2
Property 17916 photo 3
Property 17916 photo 4
Property 17916 photo 5
Property 17916 photo 6
Property 17916 photo 7
Property 17916 photo 8
Property 17916 photo 9
  • کد شی 17916
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 154 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 154 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 000 000 € 3816 €/m²
  • کد شی 41255
  • مربع متر 262 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه