فروش - اپارتمان 203 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
930 000 €
4581 €/m²
Property 45134 photo 1
Property 45134 photo 2
Property 45134 photo 3
Property 45134 photo 4
Property 45134 photo 5
Property 45134 photo 6
Property 45134 photo 7
  • کد شی 45134
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 203 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 203 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه