فروش - اپارتمان 105 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
852 000 €
8114 €/m²
Property 29402 photo 1
Property 29402 photo 2
Property 29402 photo 3
Property 29402 photo 4
Property 29402 photo 5
Property 29402 photo 6
Property 29402 photo 7
Property 29402 photo 8
  • کد شی 29402
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 105 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2904 €/m²
  • کد شی 45941
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 4
فروش
1 135 000 € 9956 €/m²
  • کد شی 46074
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه