650 000 €
5417 €/m²
Property 21909 photo 1
Property 21909 photo 2
Property 21909 photo 3
Property 21909 photo 4
Property 21909 photo 5
Property 21909 photo 6
Property 21909 photo 7
Property 21909 photo 8
Property 21909 photo 9
Property 21909 photo 10
Property 21909 photo 11
Property 21909 photo 12
Property 21909 photo 13
Property 21909 photo 14
Property 21909 photo 15
Property 21909 photo 16
Property 21909 photo 17
Property 21909 photo 18

Details

  • سال ساخت: 1987
  • سال نوسازی: 2003
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 53010
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60364
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65667
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه