فروخته

فروش - اپارتمان 220 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
1 025 000 €
4659 €/m²
Property 23192 photo 1
Property 23192 photo 2
Property 23192 photo 3
Property 23192 photo 4
Property 23192 photo 5
Property 23192 photo 6
Property 23192 photo 7
Property 23192 photo 8
Property 23192 photo 9
Property 23192 photo 10
Property 23192 photo 11
  • کد شی 23192
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 220 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 220 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 155 000 € 5775 €/m²
  • کد شی 38656
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 3
فروش
1 260 000 € 6300 €/m²
  • کد شی 38662
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
960 000 € 7007 €/m²
  • کد شی 50743
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
1 100 000 € 418 €/m²
  • کد شی 51896
  • مربع متر 2630 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
896 000 € 8784 €/m²
  • کد شی 56037
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه