فروش - اپارتمان 200 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال کیفیسیا
1 155 000 €
5775 €/m²
Property 38656 photo 1
Property 38656 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 575 000 € 6847 €/m²
  • کد شی 3291
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 6470 €/m²
  • کد شی 8164
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 3
فروش
1 600 000 € 7619 €/m²
  • کد شی 8165
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
1 155 000 € 5775 €/m²
  • کد شی 38656
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 3
فروش
1 260 000 € 6300 €/m²
  • کد شی 38662
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
960 000 € 7007 €/m²
  • کد شی 50743
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 418 €/m²
  • کد شی 51896
  • مربع متر 2630 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه