فروش - زمین 821 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
500 000 €
609 €/m²
Property 45007 photo 1
Property 45007 photo 2
Property 45007 photo 3
Property 45007 photo 4
  • کد شی 45007
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 821 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش زمین 821 متر مربع در لیماسول. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
570 700 € 650 €/m²
  • کد شی 23378
  • مربع متر 878 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
613 600 € 650 €/m²
  • کد شی 23380
  • مربع متر 944 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
445 050 € 450 €/m²
  • کد شی 23382
  • مربع متر 989 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
653 250 € 650 €/m²
  • کد شی 23386
  • مربع متر 1005 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
616 850 € 650 €/m²
  • کد شی 23387
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
458 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23397
  • مربع متر 917 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه