درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1004 m² در لیماسول
یونان
قبرس
لیماسول
Agios Tychonas
395 000 €
393 €/m²
کد شی
53124
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1004 m²
منطقه
لیماسول
Location
قبرس () | Agios Tychonas (لیماسول)
Details
Floor area ratio:
30
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله از فرودگاه:
65 km
توضیحات
برای فروش زمین 1004 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
340 000 €
92 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
35955
مربع متر
3679 m²
فروش
550 000 €
71 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
37738
مربع متر
7700 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
500 000 €
20 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
38231
مربع متر
24500 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
520 000 €
44 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
39811
مربع متر
11811 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
500 000 €
609 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
45007
مربع متر
821 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
530 000 €
581 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
45858
مربع متر
911 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
515 000 €
32 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
48667
مربع متر
15639 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
500 000 €
23 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
49383
مربع متر
21619 m²
فاصله تا دریا
20000 m
فروش
420 000 €
501 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
51676
مربع متر
837 m²
فروش
535 000 €
685 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
53059
مربع متر
781 m²
فاصله تا دریا
1200 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok