فروش - زمین 5217 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
750 000 €
143 €/m²
Property 28896 photo 1
  • کد شی 28896
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 5217 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2300 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

توضیحات

برای فروش زمین 5217 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه