فروش - زمین در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
300 000 €
482 €/m²
Property 35277 photo 1
Property 35277 photo 2
Property 35277 photo 3
Property 35277 photo 4
Property 35277 photo 5
Property 35277 photo 6
Property 35277 photo 7
  • کد شی 35277
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • Floor area ratio: 90
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش زمین 0 متر مربع در لیماسول. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
250 000 € 478 €/m²
  • کد شی 39901
  • مربع متر 523 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
250 000 € 420 €/m²
  • کد شی 39908
  • مربع متر 595 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
260 000 € 14 €/m²
  • کد شی 42081
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
300 000 € 125 €/m²
  • کد شی 43792
  • مربع متر 2385 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
280 000 € 119 €/m²
  • کد شی 47703
  • مربع متر 2342 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
420 000 € 501 €/m²
  • کد شی 51676
  • مربع متر 837 m²
فروش
315 000 € 418 €/m²
  • کد شی 53057
  • مربع متر 752 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
395 000 € 393 €/m²
  • کد شی 53124
  • مربع متر 1004 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
395 000 € 635 €/m²
  • کد شی 53202
  • مربع متر 622 m²
  • فاصله تا دریا 5100 m

اشتراک خبرنامه