فروش - زمین 660 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
270 000 €
409 €/m²
Property 26338 photo 1
  • کد شی 26338
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 660 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 660 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 500 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
369 600 € 400 €/m²
  • کد شی 23373
  • مربع متر 924 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
394 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23376
  • مربع متر 987 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
296 280 € 360 €/m²
  • کد شی 23399
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
270 000 € 409 €/m²
  • کد شی 26338
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه