فروش - زمین 869 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
379 753 €
437 €/m²
Property 23405 photo 1
Property 23405 photo 2
  • کد شی 23405
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 869 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 869 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 260 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
550 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37738
  • مربع متر 7700 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
500 000 € 20 €/m²
  • کد شی 38231
  • مربع متر 24500 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
520 000 € 44 €/m²
  • کد شی 39811
  • مربع متر 11811 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 45007
  • مربع متر 821 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
530 000 € 581 €/m²
  • کد شی 45858
  • مربع متر 911 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
515 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48667
  • مربع متر 15639 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 23 €/m²
  • کد شی 49383
  • مربع متر 21619 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m

اشتراک خبرنامه