درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 611 m² در لیماسول
یونان
قبرس
لیماسول
مسا Geitonia
490 000 €
801 €/m²
کد شی
53060
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
611 m²
منطقه
لیماسول
Location
قبرس () | مسا Geitonia (لیماسول)
Details
Floor area ratio:
90
فاصله از دریا:
5200 m
فاصله از فرودگاه:
65 km
توضیحات
برای فروش زمین 611 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
394 800 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23376
مربع متر
987 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
503 500 €
500 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23377
مربع متر
1007 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
570 700 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23378
مربع متر
878 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
613 600 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23380
مربع متر
944 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
445 050 €
450 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23382
مربع متر
989 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
414 800 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23385
مربع متر
1037 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
653 250 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23386
مربع متر
1005 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
616 850 €
650 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23387
مربع متر
949 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
424 800 €
480 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23394
مربع متر
885 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
570 350 €
550 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23396
مربع متر
1037 m²
فاصله تا دریا
2200 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok