فروش - زمین 752 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول ایپسوناس
315 000 €
418 €/m²
Property 53057 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 80
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 752 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
300 000 €
  • کد شی 35277
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
260 000 € 14 €/m²
  • کد شی 42081
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
300 000 € 125 €/m²
  • کد شی 43792
  • مربع متر 2385 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
280 000 € 119 €/m²
  • کد شی 47703
  • مربع متر 2342 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
420 000 € 501 €/m²
  • کد شی 51676
  • مربع متر 837 m²
فروش
315 000 € 418 €/m²
  • کد شی 53057
  • مربع متر 752 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
460 000 € 603 €/m²
  • کد شی 53061
  • مربع متر 762 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه