فروش - اپارتمان 117 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 750 000 € 2 200 000 €
18803 €/m²
Property 23563 photo 1
Property 23563 photo 2
Property 23563 photo 3
Property 23563 photo 4
Property 23563 photo 5
Property 23563 photo 6
Property 23563 photo 7
Property 23563 photo 8
Property 23563 photo 9
Property 23563 photo 10
Property 23563 photo 11
  • کد شی 23563
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 117 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 117 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 700 000 € 7400 €/m²
  • کد شی 26181
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 6
فروش
2 400 000 € 14285 €/m²
  • کد شی 33894
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 8305 €/m²
  • کد شی 34233
  • مربع متر 301 m²
  • Rooms 3
فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
3 900 000 € 11470 €/m²
  • کد شی 37782
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
2 785 000 € 10711 €/m²
  • کد شی 40392
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
3 400 000 € 11111 €/m²
  • کد شی 41286
  • مربع متر 306 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه