فروش - اپارتمان 301 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 500 000 €
8306 €/m²
Property 34233 photo 1
Property 34233 photo 2
Property 34233 photo 3
Property 34233 photo 4
Property 34233 photo 5
  • کد شی 34233
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 301 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 301 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 680 000 € 19142 €/m²
  • کد شی 41293
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 590 000 € 17342 €/m²
  • کد شی 41295
  • مربع متر 207 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه