فروش - اپارتمان 125 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
450 000 €
3600 €/m²
Property 23729 photo 1
Property 23729 photo 2
Property 23729 photo 3
Property 23729 photo 4
Property 23729 photo 5
Property 23729 photo 6
Property 23729 photo 7
  • کد شی 23729
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 125 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
499 000 € 2901 €/m²
  • کد شی 35205
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 2395 €/m²
  • کد شی 35709
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 3967 €/m²
  • کد شی 36080
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4435 €/m²
  • کد شی 36190
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 2139 €/m²
  • کد شی 36481
  • مربع متر 187 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
419 000 € 2909 €/m²
  • کد شی 36725
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
445 280 € 4240 €/m²
  • کد شی 37865
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه