فروش - اپارتمان 128 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
577 000 €
4508 €/m²
Property 50002 photo 1
Property 50002 photo 2
Property 50002 photo 3
Property 50002 photo 4
Property 50002 photo 5
Property 50002 photo 6
Property 50002 photo 7
Property 50002 photo 8
Property 50002 photo 9
Property 50002 photo 10
Property 50002 photo 11
Property 50002 photo 12
Property 50002 photo 13
Property 50002 photo 14
Property 50002 photo 15
Property 50002 photo 16
Property 50002 photo 17
  • کد شی 50002
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 128 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 128 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
500 500 € 3575 €/m²
  • کد شی 38324
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5263 €/m²
  • کد شی 38344
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 4968 €/m²
  • کد شی 38532
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 5035 €/m²
  • کد شی 38567
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
792 000 € 9658 €/m²
  • کد شی 38863
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
477 000 € 3407 €/m²
  • کد شی 38924
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه