فروش - اپارتمان 135 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
800 000 €
5926 €/m²
Property 31868 photo 1
Property 31868 photo 2
Property 31868 photo 3
Property 31868 photo 4
Property 31868 photo 5
Property 31868 photo 6
Property 31868 photo 7
Property 31868 photo 8
  • کد شی 31868
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 135 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 135 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4968 €/m²
  • کد شی 38532
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 5035 €/m²
  • کد شی 38567
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
792 000 € 9658 €/m²
  • کد شی 38863
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه