فروش - اپارتمان 203 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
880 000 €
4335 €/m²
Property 45132 photo 1
Property 45132 photo 2
Property 45132 photo 3
Property 45132 photo 4
Property 45132 photo 5
Property 45132 photo 6
Property 45132 photo 7
  • کد شی 45132
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 203 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 203 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2904 €/m²
  • کد شی 45941
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 4
فروش
1 135 000 € 9956 €/m²
  • کد شی 46074
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
839 000 € 3585 €/m²
  • کد شی 46304
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 3
فروش
860 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 46527
  • مربع متر 273 m²
  • Rooms 3
فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
974 000 € 5975 €/m²
  • کد شی 46932
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 7530 €/m²
  • کد شی 47028
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه