فروش - اپارتمان 121 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
850 000 €
7025 €/m²
Property 44952 photo 1
Property 44952 photo 2
Property 44952 photo 3
Property 44952 photo 4
Property 44952 photo 5
Property 44952 photo 6
Property 44952 photo 7
  • کد شی 44952
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 121 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 121 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم علام خطر, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4968 €/m²
  • کد شی 38532
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 5035 €/m²
  • کد شی 38567
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
792 000 € 9658 €/m²
  • کد شی 38863
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه