فروش - اپارتمان 86 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
7558 €/m²
Property 32708 photo 1
Property 32708 photo 2
Property 32708 photo 3
Property 32708 photo 4
Property 32708 photo 5
Property 32708 photo 6
Property 32708 photo 7
Property 32708 photo 8
Property 32708 photo 9
Property 32708 photo 10
  • کد شی 32708
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 86 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه