فروش - اپارتمان 77 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
550 000 €
7143 €/m²
Property 45387 photo 1
Property 45387 photo 2
Property 45387 photo 3
Property 45387 photo 4
Property 45387 photo 5
Property 45387 photo 6
Property 45387 photo 7
Property 45387 photo 8
Property 45387 photo 9
Property 45387 photo 10
  • کد شی 45387
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 77 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 77 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
499 000 € 2901 €/m²
  • کد شی 35205
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 5
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4435 €/m²
  • کد شی 36190
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
445 280 € 4240 €/m²
  • کد شی 37865
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
500 500 € 3575 €/m²
  • کد شی 38324
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه