550 000 €
2292 €/m²
Property 33477 photo 1
Property 33477 photo 2
Property 33477 photo 3
Property 33477 photo 4
Property 33477 photo 5
Property 33477 photo 6
Property 33477 photo 7
Property 33477 photo 8
Property 33477 photo 9
Property 33477 photo 10
Property 33477 photo 11
Property 33477 photo 12
Property 33477 photo 13
Property 33477 photo 14
Property 33477 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1958
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 8100 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 240 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 64221
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 6621 €/m²
  • کد شی 64242
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه