فروش - اپارتمان 107 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
450 000 €
4206 €/m²
Property 41938 photo 1
Property 41938 photo 2
Property 41938 photo 3
Property 41938 photo 4
Property 41938 photo 5
Property 41938 photo 6
Property 41938 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1976
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 107 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 36694
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه