فروش - اپارتمان 139 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 600 000 € 2 400 000 €
17266 €/m²
Property 33840 photo 1
Property 33840 photo 2
Property 33840 photo 3
Property 33840 photo 4
Property 33840 photo 5
Property 33840 photo 6
Property 33840 photo 7
Property 33840 photo 8
Property 33840 photo 9
Property 33840 photo 10
Property 33840 photo 11
Property 33840 photo 12
Property 33840 photo 13
Property 33840 photo 14
Property 33840 photo 15
Property 33840 photo 16
Property 33840 photo 17
Property 33840 photo 18
  • کد شی 33840
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 139 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 139 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 590 000 € 17342 €/m²
  • کد شی 41295
  • مربع متر 207 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 200 000 € 15942 €/m²
  • کد شی 41338
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 240 000 € 16231 €/m²
  • کد شی 41341
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه