فروش - اپارتمان 120 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 180 000 €
18167 €/m²
Property 41367 photo 1
Property 41367 photo 2
Property 41367 photo 3
  • کد شی 41367
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 120 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 19
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 240 000 € 16231 €/m²
  • کد شی 41341
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 760 000 € 15862 €/m²
  • کد شی 41343
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 690 000 € 16107 €/m²
  • کد شی 41344
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 270 000 € 16449 €/m²
  • کد شی 41345
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 040 000 € 17000 €/m²
  • کد شی 41346
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16091 €/m²
  • کد شی 41347
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 730 000 € 16347 €/m²
  • کد شی 41349
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه