350 000 € 330 000 €
4648 €/m²
Property 34842 photo 1
Property 34842 photo 2
Property 34842 photo 3
Property 34842 photo 4
Property 34842 photo 5
Property 34842 photo 6
Property 34842 photo 7
Property 34842 photo 8
Property 34842 photo 9
Property 34842 photo 10
Property 34842 photo 11
Property 34842 photo 12
Property 34842 photo 13
Property 34842 photo 14
Property 34842 photo 15
Property 34842 photo 16
Property 34842 photo 17
Property 34842 photo 18

Details

  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 71 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
375 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 34022
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 34148
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
380 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 36694
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 45899
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4404 €/m²
  • کد شی 45904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه