فروش - اپارتمان 172 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
499 000 €
2901 €/m²
Property 35205 photo 1
Property 35205 photo 2
Property 35205 photo 3
Property 35205 photo 4
Property 35205 photo 5
Property 35205 photo 6
Property 35205 photo 7
Property 35205 photo 8
Property 35205 photo 9
Property 35205 photo 10
Property 35205 photo 11
Property 35205 photo 12
Property 35205 photo 13
Property 35205 photo 14
Property 35205 photo 15
Property 35205 photo 16
Property 35205 photo 17
  • کد شی 35205
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 172 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 172 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, 3 توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2
فروش
545 000 € 4067 €/m²
  • کد شی 41721
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 11224 €/m²
  • کد شی 42315
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
525 000 € 5526 €/m²
  • کد شی 43705
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
510 000 € 3893 €/m²
  • کد شی 46087
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه