فروش - اپارتمان 175 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
3714 €/m²
Property 42405 photo 1
Property 42405 photo 2
Property 42405 photo 3
Property 42405 photo 4
Property 42405 photo 5
Property 42405 photo 6
Property 42405 photo 7
Property 42405 photo 8
Property 42405 photo 9
Property 42405 photo 10
  • کد شی 42405
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 175 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 175 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
845 000 € 8711 €/m²
  • کد شی 51526
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
640 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 51939
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1992 €/m²
  • کد شی 51952
  • مربع متر 266 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 6338 €/m²
  • کد شی 55950
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه