فروش - اپارتمان 106 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول آکروتیری
524 300 €
4946 €/m²
Property 56595 photo 1
Property 56595 photo 2
Property 56595 photo 3
Property 56595 photo 4
Property 56595 photo 5
Property 56595 photo 6
Property 56595 photo 7
Property 56595 photo 8
Property 56595 photo 9
Property 56595 photo 10
Property 56595 photo 11
Property 56595 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: طبقه 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 106 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 5084 €/m²
  • کد شی 44286
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 44287
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
475 000 € 3492 €/m²
  • کد شی 44977
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 45123
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
426 300 € 4900 €/m²
  • کد شی 45126
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه