فروش - اپارتمان 92 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
365 000 €
3967 €/m²
Property 36080 photo 1
Property 36080 photo 2
Property 36080 photo 3
Property 36080 photo 4
Property 36080 photo 5
Property 36080 photo 6
  • کد شی 36080
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 92 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 2980 €/m²
  • کد شی 50925
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 3
فروش
355 000 € 2689 €/m²
  • کد شی 50926
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 4418 €/m²
  • کد شی 51113
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 51114
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 3789 €/m²
  • کد شی 51289
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
505 000 € 3156 €/m²
  • کد شی 51520
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
319 900 € 3231 €/m²
  • کد شی 51661
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3674 €/m²
  • کد شی 51903
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 2
فروش
344 000 € 3698 €/m²
  • کد شی 51906
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1992 €/m²
  • کد شی 51952
  • مربع متر 266 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه