فروش - اپارتمان 155 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول پارکلیسیا
384 000 €
2477 €/m²
Property 56918 photo 1
Property 56918 photo 2
Property 56918 photo 3
Property 56918 photo 4
Property 56918 photo 5
Property 56918 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • طبقه: طبقه 1
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3200 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 155 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 3298 €/m²
  • کد شی 52260
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
333 600 € 3238 €/m²
  • کد شی 52281
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3518 €/m²
  • کد شی 52358
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
362 320 € 3517 €/m²
  • کد شی 52434
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
373 680 € 3460 €/m²
  • کد شی 52435
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 52543
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 2730 €/m²
  • کد شی 52956
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه