فروش - اپارتمان در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 800 000 €
Property 44956 photo 1
Property 44956 photo 2
Property 44956 photo 3
Property 44956 photo 4
Property 44956 photo 5
Property 44956 photo 6
Property 44956 photo 7
Property 44956 photo 8
Property 44956 photo 9
Property 44956 photo 10
Property 44956 photo 11
  • کد شی 44956
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 0 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 680 000 € 19142 €/m²
  • کد شی 41293
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه