فروش - اپارتمان 126 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 257 200 €
17914 €/m²
Property 44433 photo 1
Property 44433 photo 2
Property 44433 photo 3
Property 44433 photo 4
Property 44433 photo 5
Property 44433 photo 6
Property 44433 photo 7
Property 44433 photo 8
Property 44433 photo 9
Property 44433 photo 10
Property 44433 photo 11
Property 44433 photo 12
Property 44433 photo 13
Property 44433 photo 14
Property 44433 photo 15
Property 44433 photo 16
Property 44433 photo 17
  • کد شی 44433
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 126 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2021
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 126 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 200 000 € 15942 €/m²
  • کد شی 41338
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 240 000 € 16231 €/m²
  • کد شی 41341
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 760 000 € 15862 €/m²
  • کد شی 41343
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 690 000 € 16107 €/m²
  • کد شی 41344
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 270 000 € 16449 €/m²
  • کد شی 41345
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 040 000 € 17000 €/m²
  • کد شی 41346
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16091 €/m²
  • کد شی 41347
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه