فروش - اپارتمان 168 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Agios Tychonas
2 400 000 €
14286 €/m²
Property 33894 photo 1
Property 33894 photo 2
Property 33894 photo 3
Property 33894 photo 4
Property 33894 photo 5
Property 33894 photo 6
Property 33894 photo 7
Property 33894 photo 8
Property 33894 photo 9
Property 33894 photo 10

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 168 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 840 000 € 16321 €/m²
  • کد شی 41352
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 770 000 € 16586 €/m²
  • کد شی 41353
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 920 000 € 16781 €/m²
  • کد شی 41360
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه