فروش - اپارتمان 94 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
580 000 €
6170 €/m²
Property 36378 photo 1
Property 36378 photo 2
Property 36378 photo 3
Property 36378 photo 4
Property 36378 photo 5
Property 36378 photo 6
Property 36378 photo 7
Property 36378 photo 8
Property 36378 photo 9
Property 36378 photo 10
Property 36378 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 94 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
497 000 € 4688 €/m²
  • کد شی 58947
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه