فروش - اپارتمان 144 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
419 000 €
2910 €/m²
Property 36725 photo 1
Property 36725 photo 2
Property 36725 photo 3
Property 36725 photo 4
Property 36725 photo 5
Property 36725 photo 6
Property 36725 photo 7
Property 36725 photo 8
  • کد شی 36725
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 144 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bedrooms: 3
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 144 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, گاراژ, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
430 000 € 5972 €/m²
  • کد شی 41273
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه